Hledáme specialisty prodeje Ústí a Praha

CC Naruby - Lenka

Call Centrum Naruby s výdělky až 60.000,-Kč?

Ano, je to opravdu možné, protože u nás funguje všechno úplně jinak! Čti dál a zjistíš, že u nás je vše naruby oproti jiným Call Centrům. Společnost Klik.cz si během sedmi let vybudovala silné postavení na českém trhu. Důkazem tohoto tvrzení jsou spokojení zákazníci a neustále se zvětšující firma. Stali jsme se dokonce jedničkou na trhu v oblasti prodeje auto pojištění. V současné době nás najdete v Praze a Ústí nad Labem. Nově otevíráme pobočku na Slovensku v Bratislavě. Díky tomuto růstu hledáme nové obchodníky do našich Call Center, které fungují prostě naruby.

Jak vlastně může fungovat Call Centrum Naruby?

O Call Centrech už jsi určitě něco slyšel/a…např.: volá se lidem, kteří ani nemají tušení, kde jsi na ně vzal/a číslo. Tento člověk je následně na druhém konci drátu dost nepříjemný a málokdy si od Tebe něco koupí. Ano, přesně tak my to rozhodně neděláme! Naopak, kontakty získáváme tak, že si klient sám vyplní formulář na našich webovkách nebo si zadá žádost o zpětné zavolání. Ve chvíli, kdy nám přijde žádost od klienta, voláme a prodáváme.

Jak probíhá komunikace s klientem?

Zapomeň na rutinní čtení toho, co máš klientům říkat! U nás nejsou žádné call skripty. Od nás dostaneš pouze osu hovoru, která Ti pomůže v komunikaci a prodeji. S klienty vedeme neformální a přátelský dialog.

Jaká je u nás základní mzda?

Nástupní mzda je u nás 24.000,-Kč plus bonusy.

Kolik si u nás vyděláš na bonusech?

Stalo se Ti, že jsi si v jiných Call Centrech na bonusy v prvních měsících vůbec nesáhl? To Ti u nás nehrozí. Ve zkušební době jsou cíle nastavené tak, že si každý může vydělat 5.000,-Kč až 20.000,-Kč. Po zkušební době Tě čekají bonusy až do výše 42.000,-Kč.

Stále váháš a bojíš se, že budou cíle pro Tebe nedosažitelné?

U nás Ti může úplně odpadnout stres z plnění cílů. Určitě se teď ptáš, jak je to možné, když se jedná o prodejní pozici? Záleží to jen na Tobě, kolik za měsíc uzavřeš smluv, ale platí u nás pravidlo čím více smluv tím vyšší bonusy. Nemusíš cíl vždy splnit na 100%, aby Ti vůbec nějaký bonus byl vyplacen. Už od splnění cíle na 60% Ti bude bonus vyplacen.

Co Ti ještě můžeme nabídnout?

Stravenky, multisport kartu, firemní akce (večírky, grilování, laser game, bowling atd...), ovocné úterky (každé úterý čerstvé ovoce pro zaměstnance) a výrazné slevy na naše produkty. Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy.

Ve kterých městech můžeš pro nás pracovat?

Pracoviště v centru Prahy: FLORENC (dobrá dostupnost od metra B, C, tramvajové zastávky Florenc, autobusové zastávky Florenc, Masarykova nádraží a Hlavního nádraží). V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí krásný výhled až na Pražský hrad.

Pracoviště v centru Ústí nad Labem hned vedle Severočeského divadla opery a baletu. V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí také krásný výhled na celé Ústí.

V létě plánujeme otevření další pobočky v Bratislavě.

Co od Tebe očekáváme?

Je pro nás hodně důležité, abys nám osobnostně zapadl do týmu. Co to znamená? Hledáme někoho, kdo je přátelský, spolehlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný.

Pokud budeš mít praxi s prodejem po telefonu, budeme rádi, ale pokud ji nemáš a pozice u nás Tě zaujala, neváhej a zašli životopis na denisa.hajkova@klikpojisteni.cz.

Na základě reakce na tuto pracovní poptávku dáváš společnosti Klikpojištění.cz, a.s. souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Zajímá Vás, jaké to je pracovat v call centru? Přečtěte si článek o práci v call centru.

Oblíbené

Volal PeltaPovinné ručení

Co je to povinné ručení   Povinné ručení musí mít ze zákona každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci.     ...

Klikař - DrcHavarijní pojištění

Havarijní pojištění je pojištění motorových vozidel, které slouží ke krytí škod na vlastním autě. Způsobí-li někdo škodu Vá...