Klikpojištění je tu pro Vás

Logo srovnávače Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz a.s. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několika málo minut z pohodlí domova. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Vše probíhá přes email, pouze zelenou kartu dostanete poštou.

Kromě povinného ručení nabízíme též havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a životní pojištění. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na českém trhu.

Jsme registrováni u České národní banky jako samostatný zprostředkovatel (odkaz zde) a jsme pod jejím stálým dozorem. Zároveň je společnost registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod č. 00040582.

Máme pojištění odpovědnosti na částku 50 mil. Kč.

Každý den je Vám k dispozici 100 proškolených pojistných specialistů ve dvou směnách, kteří Vám zdarma pomohou s nezávaznou kalkulací nebo jakýmkoliv problémem. Všichni úspěšně složili zkoušku o odborné způsobilosti a jsou pravidelně školeni.

Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je společnost Benson Oak, která přivedla českého výrobce antivirových programů, společnost AVG a.s., jako první českou firmu na burzu v New Yorku. Více zde.

Máme za sebou 500 tis uzavřených pojistek.

Kontakty na nás zde.

Nově nás najdete také v Bratislavě. Podívejte se zde.

Oblíbené

Nejlevnější povinné ručení již od 968 Kč najdete na Klik.czNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...